Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Õdus ja mugav vannituba

Naturaalne materjalivalik ja stiilne disain loob ajatu elegantsi, mis õhkab õdusat mugavust. Tammspooniga vannitoamööbel on alati moes ning praktiline. Aktsenti lisavad kuldsed detailid.

LEIA SARNASED TOOTED: 

Taimed vannitoas

Taimed vannitoas on lihtne viis tuua vannituppa hubasust juurde. Tihti on küll vannitoad vähese valgusega, mistõttu sobivat taime on keeruline leida. Siinne vannituba on aga valgusega üleküllatud, ning ideaalne ruum taimedega dekoreerimiseks.

LEIA SARNASED TOOTED:

Kodune SPA

SPAdest inspireeritud vannituba, kust vedeleks hea meelega päev otsa. Naturaalsed materjalid ja skandinaavialik värvipalett.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: William Abranowicz

Päikseline väike vannituba

Rõõmsameelsed aktsiendivärvid toovad ruumi helguse ja päikese.

LEIA SARNASED TOOTED:

Hele, lihtne vannituba

Sirged jooned, lihtsad siluettid, puhtad värvid ning trendikad lahendused.

LEIA SARNASED TOOTED:

Japandi stiilis vannituba

Üks populaarsemaid sisustustrende on armastus naturaalsete vormide ja orgaaniliste materjalide vastu. Uus aasta toob vannitubadesse Jaapani ja Skandinaavia interjööri hübriidi. Japandi on mõjutatud Jaapani iidsest wasbi-sabi esteetikast, mis hindab ilu selle ebatäiuslikkuses ja püsimatuses, ja põhjamaise sisekujunduse mugavusest ja hubasusest. Koos moodustavad nad uhke ent lihtsustatud interjööri stiili, mida siin ka näha.

LEIA SARNASED TOOTED:

Soe, Skandinaavia stiilis köök

Endiselt on populaarsed puitu meenutavad keraamilised plaadid.  Naturaalse puidu probleem seisneb selles, et see nõuab palju hooldust ning kipub niiskusega mängima, seetõttu on puiduefektiga keraamilised plaadid ideaalne alternatiiv looduslikule puidule. Puidu visuaalne soojus klassikalise keraamilise plaadi vastupidavusega.

LEIA SARNASED TOOTED:

Silmapüüdev väikese WC disainlahendus

Leia sarnased tooted:

Kaasaegne duširuum

Skandinaavialiku disainiga kaasaegna duširuum, mis on rahulikes ja tasakaalustatud värvitoonides. Mugav, kvaliteetne ning ilus.

Leia sarnased tooted:

Skandinaavia stiilis vannituba

Skandinaavia sisekujunduse juhtpõhimõtted on lihtsus ja funktsionaalsus. Ruumid on täis valgust, õhulisust, rahulikkust ja loodusega ühtsustunnet.

LEIA SARNASED TOOTED:

Väike, eklusiivne vannituba

Kes oleks osanud arvata, et selline väike vannituba võib nii eksklusiivne välja näha (mõõdud 4×1,7m). Eraldiseisev vann on koos dushiga ruumi otsas ning eraldatud klaasseinaga. Kasutatud on trendikaid hexagoni ja metrooplaate ning hubasuse jaoks puitimitatsiooniga plaate.

LEIA SARNASED TOOTED:

Stiilipuhas dusinurk

Stiilne, skandinaavialik dušinurk kontrastsete mustade joontega. Betoonvalamu lisab omapära ning rustikaalsust.

LEIA TOOTED:

Skandinaavialikult romantiline vannituba

See Skandinaavialikult romantiline vannituba on nagu unistus. Kaunid marmor imitatsiooniga keraamilised plaadid toovad luksuslikku hõngu ning suured aknad toovad ruumi päevavalgust, mis lisab ruumile hubasust. Tagasihoidlik ja puhas varvigamma ei lase silmadel väsida. Lisaks stiilipuhtale lahendusele on see ka väga praktiline vannitoa sisekujundus: kasutades ära vannitoa olemasolevat nurka, on paigutatud nurgavann, mis on suurem ja mugavam ning kasutab asjalikult ära olemasoleva ruumi.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: www.chairish.com

Skandinaavialik vannituba

Tagasihoidlik ja stiilne: Skandinaavialiku stiiliga ei pane kunagi mööda. Stiilipuhtad selged jooned ja heledad ning tagasihoidlikud värvid iseloomutavad seda stiili.

LEIA SARNASED TOOTED:

 

Minimalistliku vannituba

Puhta joonega, minimalistik vannituba. Klaasist dušiseinad lisavad kergust ning nurgeline vann hoiab ühte joont üldise disainiga, kus mängivad erilist rolli just erinevad ruudu ja ristküliku kujulised elemendid ja süvistused.

LEIA SARNASED TOOTED:

Väike, hubane vannituba: Malluka vannituba

Ka väike vannituba võib olla maja või korteri uhkuseks. Õige plaadi- ja värvivalik on seejuures väga tähtis. Heledamad toonid teevad ruumi visuaalselt suuremaks. Paigaldadades suuremamõõtmelised plaadid, tekitad vähem vuugivahesid, mis omakorda jätab ühtlustatuma mulje. Kui soovid ruumi visuaalselt laiemaks teha, paiguta plaadid horisontaalselt.

Suure erinevuse lõpptulemuses toob omakorda sisse vannitoa valgustus: loo illusioon suuremast vannitoast valgustatud peegliga või valgustatud seinasüvenduste või laekarniisiga.

LEIA TOOTED:

Sinine köök

Julged toonid köögis? Miks mitte! Too kontrasti säravate ja rõõmsate värvidega!

LEIA SARNASED TOOTED:

Skandinaaviast inspireeritud

Skandinaaviast inspireeritud avatud walk-in dušš koos sisseehitatud istmega ja mugava vanniga. Väikesed ruudukujulised plaadid tekstiili immitatsiooniga on paigutatud seinale nii, et moodustavad trepikujulise mustri. Et ülspilti rahulikumana hoida, on põrandale valitud suur plaat.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: Haris Kenjar

Praktiline valamukapp

Mugav ja praktiline valamukapp trendika kontrastiga. Messingust detailid on trendikad, silmapaistvad ning lisavad elegantsust.

LEIA SARNASED TOOTED:

Boheemlaslik köök

Boheemlaslikku hõngu lisavad siia kööki helehallid seinaplaadid ja puidust detailid.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: Chipper Hatter; Brittany Cost | Dering hall

Skandinaavialik vannituba

Põhjamaine, puhas ja hele ei lähe kunagi moest!

LEIA TOOTED EPOEST:

Monokroomne vannituba

Must-valge kombinatsioonid on 2020. aastal eriti trendikad. Julgematel soovitame kombineerida keraamilisi plaate must-valgete mustritega. Kuid disainiga samatähtis, kui isegi mitte tähtsam on vannitoa praktiline sisustus. Rätikuredel või rätikukuivati on väga praktiline, ent üllataval kombel mitte igas vannitoas tavapärane.

LEIA SARNASED TOOTED:

Too köök ellu kalasaba mustriga

Elegantsed subway stiilis metroo plaadid annavad köögile uue jume ning jätavad modernsema lõpptulemuse. Paigutades plaadid kalasaba mustrisse tood köögiseina ellu.

LEIA SARNASED TOOTED MEIE EPOEST:

Pilt: Toppstiles

Põrandaplaadid elutoas

Elutuba on tihti suure läbikäidavusega ruum. Pikaajalise ja vastupidava põranda saad sellisel puhul plaatides. Ühtlasi saavutad sellega ka skandinaavialikuma ja minimalistlikuma tulemuse.

LEIA SARNASED TOOTED MEIE EPOEST:

Pilt: Pinterest

Nutikalt planeeritud väike vannituba

Väike vannituba vajab nutikaid lahendusi. Näiteks jätab visuaalselt parema mulje seinapott, mistõttu on rohkem nähtavat põrandapinda. Dushinurga ning WC poti saab omakorda seinaga eraldada, kasutades nii maksimaalselt pinda ära. Väikeses ruumis näeb visuaalselt parem välja klaasuksega dushinurk, või kui sobib siis täiesti ilma ukse/klaasita, mis omakorda visuaalselt suurendab pisukest ruumi.

LEIA SARNASED TOOTED:

 

Külmades toonides, elegantne vannituba

Kui vannitoa jaoks on olemas suurem ruum, siis on võimalik sellega ka rohkem mängida. Võimalusel paiguta eraldi tualettlaud, sobivate riiulite ja sahtlitega, kuhu kõik hügieeni ja tualett-tooted ilusti ära mahuvad. Kui kasutada külme toone, siis hubasust saab juurde tuua taimede ning tekstiilidega.

LEIA SARNASED TOOTED:

Väike vannituba

Väikese vannitoa sisustamine võib olla väga väljakutsuv. Selleks, et kitsukesse ruumi kõik vajalik ära mahutada, võta appi sisseehitatud riiulid ja kapid.

LEIA SARNASED TOOTED:

Ruumikas, hele vannituba

Minimalistlik vannituba, millest on ometi piisavalt huvitavaid detaile. Näiteks lainetega keraamilised plaadid toovad muidu lihtsakoelisse vannituppa eripära.

LEIA SARNASED TOOTED:

Skandinaavialik, helge vannituba

Väikeses vannitoas tuleb ruum kavalalt ära kasutada. Nii on näiteks kaval ehitada seinad natuke välja ja kasutada tekkinud pealist kui riiulit. Samuti jättes valamualused vabaks jätad visuaalselt mulje kui suuremast ruumist. Ning kindlasti annab väikesele vannitoale visuaalselt ruumi juurde klaasist dušisein.

LEIA SARNASED TOOTED:

Keraamilised plaadid elutoas

Keraamiliste plaatide selgeks eeliseks on see, et neid on kerge puhastada. Seepärast otsustatakse tihtipeale keraamiliste plaatide kasuks ta teistes ruumides kui ainult vannitoas. Siinsed tekstiiliimmitatsiooniga keraamilised plaadid jätavad ruumi sarnaselt tapeedile visuaalselt sooja ilme.

LEIA SARNASED TOOTED:

Kalasaba muster vannitoa seinal

Kalasaba muster on väga trendikas. Läikivate, subway stiilis plaatidega saavutad kaasaegse tulemuse. Kontrastsed tumedad värvid ja nii puit kui metall materjalina komplimiteerivad üksteist.

LEIA SARNASED TOOTED:

Vahemere mustrid skandinaavialikus vannitoas

Mustritega keraamilised plaadid ei ole ainult vahemerelisse hõngu mõeldud. Edukalt annab kombineerida vahemere stiilis plaate muidu skandinaavialikku vannituppa. Tähtis siinpuhul on tasakaal.

LEIA SARNASED TOOTED:

Keraamilised plaadid elutoas

Ruumides, kus liigub rohkem inimesi on keraamilised plaadid tark valik – kui muud pehmed materjalid on hõlpsamini kuluvad, siis plaadid peavad vastu väga kaua. Keraamilised plaadid sobivad hästi koridori, esiku, kööki aga tihtipeale ka elutuppa.

LEIA SARNASED TOOTED:

Hipster vannituba

Pisikene vannituba tundub visuaalselt suurem kui kasutada värvivalikus heledaid toone. Kui aga kõik valgeks teha võib see liiga monotoonsena mõjuda. Väikesed detailid toovad ruumi ellu. Kui vannitoas ei ole naturaalset valgust, siis kasuta kunst või kuivatatud taimi.

LEIA TOOTED:

Puhas, valge, marmorjas

Valge, puhas ja väga skandinaavialik. Marmorja väljanägemisega keraamilised plaadid lisavad ruumie luksuslikkust ning taimed seina avades toovad ruumi elu ja pehmust.

LEIA TOOTED:

Skandinaavia vannituba

Naturaalsete materjalide integreerimine vannituppa toob ruumi juurde soojust ja mugavust. Väikesed detailid nagu puidust iste või rohkem taimi piisab juba meeleolu ja atmosfääri muutmiseks.

LEIA TOOTED:

Puhas, looduslik, skandinaaviapärane

Skandinaaviapärane, puhas, looduslik.

LEIA TOOTED:

Soojades toonides vannituba

Soojades toonides skandinaaviapärane vannituba. Paljude nurkadega vannituppa sobib hästi nurgavann – suurem kui tavapärane vannikuju ning kasutab ka asjalikult ruumi ära.

LEIA TOOTED:

Vannitoa sisekujunduselemendid: taimed ja kangad

Suviselt värkemaks saad teha vannitoa lisades taimi – nii elus kui kunsttaimed – ning tuues vannituppa värsked rätikud. Vali näiteks uus värv või ka uus materjal. Näiteks on linasest rätikud suviste temperatuuridega väga mõnusad – mitte ainult ei ole linane materjal hästi niiskust imav vaid see on ka antibakteriaalne

LEIA TOOTED:

Helesinine unistus

Väike kuid imepärane vannituba, mis on toodud ellu heletade ja kergete toonidega. Kasutades dušikardina või kabiini asemel delikaatset ja modernset dušiseina, võidad koheselt ka ruumi suurusest – visuaalselt tundub, et ruum oleks justkui suurem!

LEIA TOOTED:

Taimed vannitoas

Taimed vannitoas toovad värkust ja elu! Kasuta taimi kui sisustuselementi, arvestades aga sellega, et vannituppa ei sobi kõik taimed. Kui päris rohenäpp ka pole, siis võid otseloomulikult kasutada ka kunsttaimi – rohkem elu ja värvi ruumis on koheselt garanteeritud.

LEIA TOOTED

Naturaalsetes toonides vannituba

Pehmed ja soojad toonid, mis toovad silme ette Itaalia maalilised linnad, mille kitsad tänavad on kaetud paekiviga.

LEIA TOOTED:

Geomeetrilised mustrid köögis

Eripäraesd kujud ja geomeetrilised mustrid toovad muidu väga minimalistlikku rohkem elu ja põnevust juurde!

LEIA TOOTED:

Väike vannituba

Kujundades väikest vannituba kasuta ära kogu ruum – paiguta riiulid WC-poti kohale või ukse üles. Lisaks saad ruumi näiliselt suurendada heledate värvitoonidega.

LEIA TOOTED:

Trendikas vannituba

Kui keraamiline plaat on sinu vannitoa keskne pilkupüüdja…

LEIA TOOTED:

Lill ja vaip vannitoas

Vannituppa too julgelt naturaalseid ja pehmeid materjale, lilli ja taimi, puidust korvikesi ja muud, et luua tihtipeale plaatidest tulenev jahe keskkond soojemaks ja hubasemaks.

LEIA TOOTED:

Väike vannituba

Väike aga tubli vannituba. Hele värvigamma teeb ruumi näiliselt suuremaks, samas värvi ja õdusust toovad tuppa taimed. Julgelt võib kasutada ka kunsttaimi, mida pole tarvis rohkem hooldada kui aeg-ajalt vaid tolmu pühkida. Efekt on aga samaväärne.

LEIA SARNASED TOOTED:

Valgusrohke vannituba

Metsatuka vahel või kui naabrid on kaugemal, võid vannitoale luua suure klaasist seina, et tuua sisse rohkem naturaalselt päevavalgust. Kuid ka juba väiksem aken toob ruumi naturaalset valgust ja sellega ka rohkem hubasust.

LEIA TOOTED:

Niiskuskindel parkett

Köökides on tavapäraselt suur läbikäidavus ning õnnetusi juhtub ka kõige parimatel kokkadel. Puitparkett toob ruumi soojust ja hubasust, kuid ei ole kuigi niiskuskindel. Sellisel juhul on ideaalne keraamiline parkett – puidu imitatsiooniga keraamilineplaat, mis meenutab naturaalset puitparketti.

LEIA TOOTED:

Vannituba päikesetõusus

Päikesetõusu hurmavas valguses on siin eriti mõnusad hommikused iluprotseduurid. Kui maja ümbruskond seda lubab, siis naturaalne valgus vannitoas mõjub väga lõõgastavalt.

LEIA TOOTED:

Nostaligiline vannituba

Naturaalne kivimosaiik mõjub ruumis väga hubaselt. See annab võimaluse luua huvitavaid disainilahendusi, mustreid ja kujundeid. Monokroomsesse vannituppa toovad elu sisse puitdetailid ja niiskust armastavad taimed.

LEIA TOOTED:

Hubane vannituba

Pehmed ja soojad toonid toovad tuppa hubasust. Eraldiseisev vann toob vannituppa elegantsust ja õhulisust.

LEIA TOOTED:

Pastelne köök

Soojad toonid ning puit loovad alati hubase tunde. Kui soovid kööki kergemini puhastatavat põrandat, siis sobib selleks ideaalselt puiduimitatsiooniga läbimassplaat, mis on inspireeritud vintage mööblist.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Vintage retro köök

Need mustrilised seinaplaadid toovad muidu väga lihtsalt sisustatud kööki omapärast retrohõngu. Sega erinevaid mustreid ning loo endale meelepärane kooslus.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Elutuppa või kohvikusse

Naturaalse kivi immitatsiooniga põrandaplaadid võivad esimapilgul tunduda kui parkettpõrand.  Tänu külmakindlusele ja R10 karedusele sobivad need plaadid nii kodusesse interjööri kui ka avalikesse ruumidesse.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Romantiline vannituba

Heledad toonid, kontrastsed materjalid ning mööbli kurvikad jooned. Kui päris puitu ei julge vannitoa põrandale panna, siis on suurepärane alternatiiv puitu meenutav põrandaplaat.

Vaata põrandaplaate meie e-poes ⇒

Vaata vanne meie e-poes ⇒

Mänguline vannituba

Vannituba võib vahel ka veidi mänguline olla. Kord nagi siin, kord riiul seal. Nii saab iga pereliige asju jsut enda käe järgi sättida.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Minimalistlik mööbel

Alati ei pea mööbli valimiseda üleliigselt pead valutama. Minimalistlik ja tagasihoidlik valamukapp sobib suurepäraselt kokku omapäraste detailidega.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Taimed vannitoas

Taimed vannitoas ei ole Eestis just tavapärane praktika, samas on see üks suurepärane viis, kuidas ruum ellu äratada!

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Marrakesh elutuba

Vahel piisab ainult mõnest elemendist, et luua täiesti omapärane interjöör. Marrakeshi stiilis põrandaplaadid loovad siin kogu atmosfääri, sealjuures aga äratavad ruumi ellu üksikud kollased diivanipadjad.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Telliskivid elutoas

Telliskivi optika sobib ka siseruumidesse. Kombineeri erinevaid materjale ning lisa ruumile mängulisust.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Moderne retro

Lihtne, skandinaaviapärane joon mängulise struktuuriga lisab vannituppa modernset retrohõngu. Soojad toonid lisavad omakorda hubasust.

Vaata tooteid meie e-poes ⇒

Skandinaaviapärane, puhas vannituba

Lihtne, puhas ja skandinaaviapärane. Heledad toonid annavad ruumile juurde avarust ning on seetõttu soovituslik valik väiksematesse ruumidesse. Siinpuhul on valitud puhta disainijoonega heledad plaadid ning vannitoa kapid. Interjöörile lisavad värskust kontrastvärvid ning erinevate materjalide vastandamine.

Kombineeri erinevaid stiile ja näita julgelt isikupära oma sisekujunduses.

Vaata toodet meie e-poes

Vann keset ruumi

Suurema vannitoa puhul on ka võimalused ruumiga mängimiseks palju suuremad. Kui valid seina- kui põrandaplaadid lihtsa ja puhta joonega ning heledates toonides, siis tasakaalusta seda kontrastse tumeda mööbliga. Ka valgustusega saab mängida, mis teeb eelkõige just vannitoa atmosfääri hubasemaks. Huvitav ning ka praktiline lahendus on suure ruumi puhul vann, mis on paigutatud vannitoa keskele. See on silmapaistev ning luksusliku hõnguga lahendus, seejuures siiski tagasihoidliku ja puhta liiniga.

Vaata tooteid meie e-poes.