Search

Dušinurk Nora

529.00606.00 / tk

Minimalistlik nelinurkne dušinurk, mis sobib pigem avarasse vannituppa. Nora dušinurka on mugav puhastada ning lihte hooldada. Võimalik on tellida mittestandardseid mõõte. Suurimad mõõtmed – 100×100 cm ning kõrgus kuni 210 cm.

Kui muuta standardkõrgust, lisandub hinnale 15%. Dušinurga Nora puhul saab ukse paigaldada nii vasakule kui paremale, v.a. mustrilise või mattklaasi korral. Kui tellite mustrilise või mattklaasiga dušinurga, siis on vajalik eelnevalt mainida, kas soovite ust vasakule või paremale.

Nora kuulub kollektsiooni “Piiramatu”, mis on kombinatsioon seintest ning kroomitud kinnitusdetailidest. Raamideta konstruktsioon võrdub avaruse sensatsiooniga. Lai valik standardosi, mis võimaldavad kombineerida mittestandardseid lahendusi iga vannitoa jaoks. Spetsiaalne hingede konstruktsioon tagab pika eluea, hea fikseerumise ning isesulguva funktsiooni. Turvaklaasi lisahoidikud tagavad turvalise ja stabiilse konstruktsiooni. Tihendid tagavad dušinurga täieliku sulgumise ning muudavad selle veekindlaks. Funktsionaalne ja raamideta välimus tagavad ajatu disaini.

Puhasta
Tootekood: - Kategooria: Silt:

Kirjeldus

  • Funktsionaalne disain
  • Karastatud 6 mm turvaklaas
  • Tugev ja stabiilne konstruktsioon
  • Seitse erinevat klaasi viimistlust

Allalaadimiseks

Lisainfo

Mõõdud

, ,

Klaasi toon

Kirgas klaas, Toonitud hall klaas, Toonitud pruun klaas, Mustriline klaas, Sinakas klaas, Rohekas klaas, Matt klaas

Tootja

Tarneaeg

14-21 päeva

Sarnased tooted