Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Tee ise oma vannitoa 3D disain nende TASUTA programmidega!

hele sinine vannituba 3D disain

3D disain aitab visualiseerida sinu vannitoa ideid, kuid AutoCad ja teised professionaalsed programmid on keerulised õppida ning tihtipeale ka väga kallid. Loomulikult saab nendega väga hea lõpptulemuse, aga suurepärase tulemuse saab ka kasutades järgnevaid tasuta vannitoa ruumi planeerimise ja 3D disaini programme. Seejuures ei ole sul vaja kulutada tunde ja päevi, et programmi või vastavat veebi appi tundma õppida!

3D virtuaalne vannitoa disain

2020 Virtual Planner on virtuaalne disainiruum, mis abistab konkreetselt vannitoa planeerimise osas. Seejuures on detailidele pandud väga suur rõhk. Sul ei ole mitte ainult võimalik valida kümneid erinevaid vanne, dušinurke, valamuid, kuid ka uksi, aknaid ning isegi elektriühendusi ja torusi.

Inspiratsiooni kogumiseks võid alustada juba olemasolevatest valmislahendustest ning sobitada nii mõõdud kui disain enda äranägemise järgi. Oma vannitoa 3D disaini saad loomulikult alustada ka täiesti nullist.

3D vannitoa disain 2D põranda plaan
3D vannitoa disain
3D joonis vannitoa disain

DIY kasutajasõbralik 360 ja 3D disain

B&Q Bathroom planner  on väga kasutajasõbralik veebiapp. Lisaks on see paindlik: näiteks on võimalik koostada ka väga erikujulise vannitoa kujundust. Põrandaplaani koostades suudab see programm ümber käia ka diagonaalsete seinade ja teravnurkadega.

Visuaal on programmil väga hea, vaatenurka saab mugavalt hiireliigutusega muuta ning lisaks 3D ja 2D pealtvaate plaanile, genereerib programm ka 360 kraadi vaate, mis annab sulle veelgi parema ülevaate, kuidas lõpptulemus välja võiks näha.

Kuna siinjuures on tegemist Suurbritannia e-poe disainiabilisega, siis on tootevalik piiratud nimetatud ettevõtte valikuga. Kahjuks on seetõttu ka nii plaatide, vannitoamööbli ning ka sanitaartehnika valik suhteliselt kasin. Sellest hoolimata aitab programm kiiresti visuaali luua, mis abistab edaspidi sarnaste toodete soetamisel Eesti sanitaartehnika ja keraamiliste plaatide poodides.

2D vannitoa põranda plaan
Väike vannituba 3D vannitoa põranda plaan
Väike vannituba 360 vaade 3D disain vannituba

2D ja 3D disain suure tootevalikuga

Room Sketcher on võimas online 2D ja 3D disaini tööriist, mida saad kasutada kas otse veebi appina või ka oma arvutisse ning tabletti alla laadida. Selles programmis saad disainida oma terve kodu, mitte ainult vannituba. Programm on paindlik nii põrandaplaani mõõtude ja suurustega kui ka toote- ja materjalide valikuga. Samuti lihtne ja kiire käsitleda.

Disain toimub erinevates faasides: kõigepealt koostad põrandaplaani, siis lisad põranda- ja seinakatted ning seejärgi hakkad valima mööblit. Esialgu teed kõike 2D visuaalis, kuid üleval paremas nurgas on võimalik teha kiire snapshot, mis annab sulle aimduse kuidas kujundused 3D välja näevad. Selleks saad liigutada plaanil olevat rohelist kaamera-kujutist vastavas suunas, kust 3D visuaali soovid näha. Live 3D disain on võimalik, kui registreerid end kasutajaks.

Programmil on aga ka paar väikest miinust: kahjuks ei võimalda see 3D programm erinevaid seinu erinevate materjalidega katta. Nii jäigi meie sketchi tulemus ehk natuke kirjum kui päriselt sooviks. Samuti ei ole võimalik näiteks akna ja ukse avade suurusi lihtsalt vastavalt vajadusele muuta, vaid pead välja otsima just õigete mõõtmetega toote. Kuid seda me ei loeks siiski kuigi suureks takistuseks. Nii võtab ehk õige toote leidmine natuke kauem aega, kuid tootevalik on programmis tõepoolest lai, ning peaks leiduma midagi igale maitsele.

vannitoa disain 3D programm online
vannitoa disain 3D programm
vannitoa disain 3D programm

Soovid 3D joonise teenust professionaalse sisedisaineri käest koos Eestis olemasolevate toodete ja hindadega?

Registreeri nõustamisele meie vannitoa sisekujundajaga!
Koostame koos 3D disaini vastavalt sinu mõõtudele, soovidele ning olevasolevatele toodetele.

REGISTREERI NÕUSTAMISELE SIIN!

KOGU INSPIRATSIOONI LINTMAN VANNITOABLOGIST: