Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Kuldsed aktsendid

Kuldsed aktsendid lisavad interjöörile glamuursust. Troopiliste hõngudega ruumi kaunistades võite panustada puuviljakujulistele kullatud kaunistustele, kuldsetele lambipõhjadele, dekoratiivsetele peegliraamidele ja uhketele, sädelevatele segistitele.

LEIA SARNASED TOOTED:

Väike vintage vannituba

See väike, vintage stiilis vannituba viib justkui teise ajastusse. Harmooniliselt valitud plaadid ning ideaalselt sobitatud detailid täiustavad kogupilti.

LEIA SARNASED TOOTED:

Kaasaegselt luksuslik master vannituba

Kaasaegselt luksuslik vannituba ei ole üleküllastatud kulla ja karraga, kuivõrd on lisatud luksuslikke aktsiente ning kasutatud kvaliteetseid materjale. Efektne marmorsein on siinse vannitoa fookuses. Tumedad kontrastid ja heledad toonid seob omavahel ideaalselt must-valge mustriline keraamiline põrandaplaan. Marmorseina luksuslikkust rõhutab omakorda kuldne dušisegisti.

LEIA SARNASED TOOTED:

Luksuslik köök

Köögitagasein kaunistatud kauni marmorplaadiga ning sobiva marmorist tasapinnaga.

LEIA SARNASED TOOTED:

Lõunamaine ja rõõmsameelne

Portugalist inspireeritud mustrid ja plaadid lisavad rõõmsameelsust, marmorplaadid ja kuldsed detailid luksust.

Leia sarnased tooted:

Pilkupüüdev vannituba

Miks leppida vaid ühe plaatimismustriga kui võid kasutada korraga lausa kahte? Siinses kaasaegses vannitoas on kasutatud sama plaati kahes mustris: sirgjooneline metroo ja pilkupüüdev ševron. Viimistletud on see suurepärane idee rohetaimega duširuumis ning kuldsete segistitega.

LEIA SARNASED TOOTED:

Disain: Zoe Feldman
Pilt: Stacy Zarin Goldberg

Luksuslik – Mosiikplaadid

Selle luksusliku vannitoa läikivad pruunid mosaiikplaadid imiteerivad puitu, säilitades samal ajal plaatide läikivad omadused.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: inspired interiors

Luksuslik vannituba ja duširuum

Elegantne toonide ja materjalide kombinatsioon tõstab selle sauna/duširuumi esile ning muudab luksuslikuks.

LEIA SARNASED TOOTED:

Modernne vannituba

Modernne vannituba lihtsate ja selgete joontega ning kerge tööstusliku alatooniga. Seinanišid on väga populaarsed ja praktilised ning on leidnud ka siinses vannitoas endale koha.

LEIA SARNASED TOOTED:

Luksuslik vannituba

Kasuta oskuslikult oma vannitoa nurk ära ning aseta sinna nurgvann massazi funktsiooniga. Veelgi lõõgastavama atmosfääri saavutamiseks dekoreeri ruum taimedega. Loe siit millised taimed sobivad vannituppa. Soojad toonid ja materjalid (nt puit) tekitavad samuti smugavamat miljööd sinu massazivannis käigule.

LEIA SARNASED TOOTED:

Skandinaavialikult romantiline vannituba

See Skandinaavialikult romantiline vannituba on nagu unistus. Kaunid marmor imitatsiooniga keraamilised plaadid toovad luksuslikku hõngu ning suured aknad toovad ruumi päevavalgust, mis lisab ruumile hubasust. Tagasihoidlik ja puhas varvigamma ei lase silmadel väsida. Lisaks stiilipuhtale lahendusele on see ka väga praktiline vannitoa sisekujundus: kasutades ära vannitoa olemasolevat nurka, on paigutatud nurgavann, mis on suurem ja mugavam ning kasutab asjalikult ära olemasoleva ruumi.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: www.chairish.com

Minibassein väliterrassil

Kui majal on avaram väliterass, siis tasub kindlasti mõelda lisaks välisöögilauale ning grillimise tarbetele sinna lisada ka üks lõõgastav minibassein, mis sobib ka põhjamaisesse kliimasse. Kuumadel suvepäevadel võib see olla ka jahutuse eest ning jahedatel kuudel loomulikult soojaks lihaste lõdvestuseks.

VAATA MEIE MINIBASSEINIDE VALIKUT:

Modernne vannituba

Kaunid messingust detailid ja trendikad pehmed värvid teevad siinsest lihtsa disainiga vannitoast luksusliku SPA.

LEIA SARNASED TOOTED:

Luksuslik mosaiikplaadist vannitoasein

Lihtsa joonega vannitoa teeb eriliseks kaunis mosaiikplaadist effektsein. Loomulikult annab asjale jumet juurde suur aken ja sellest avanev vaatepilt.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: Björn Wallander

Luksuslikud eluruumid

Põrandaplaadid on vastupidavad kriimustustele, niiskusele ja kerged puhastada. Marmorja välimusega põrandaplaat annab lisaks juurde veel ka juba antiiksest ajast tuntud luksust.

LEIA SARNASED TOOTED MEIE EPOEST:

Pilt: Whytile

Silmatorkav vannitoaplaat

Üks unikaalne muster võib vannitoast teha su kõige lemmikuma ruumi majas! Vahel töötab kõige paremini erinevate plaatide segamine, vahel piisab vaid ühest nö “statement piecest“. See puiduimmitatsiooniga keraamiline plaat on kindlapeale tähelepanupüüdja.

LEIA SARNASED TOOTED MEIE EPOEST:

 

Valgustus väikeses vannitoas

Valgustus on oluline element, mis võib väikese vannitoa visuaalselt suuremaks teha. Üldjuhul soovitatakse küll väikestesse ruumidesse heledaid värve, mis annavad ruumikust juurde. Kuid siin on ka väike, ent tume dushinurk väga edukalt silmapaistva valgustusega lahendatud.

LEIA SARNASED TOOTED:

Luksuslikud vannitoa aksessuaarid

Luksuslik vannituba marmorjate plaatide ja läikivate detailidega.

LEIA SARNASED TOOTED:

Detailid vannitoas

Detailid aitavad luua terviku, olgu selleks rätikunagid, segistid, seebidosaatorid või taimed.

LEIA SARNASED TOOTED:

Vannitoa aksessuaarid

Aksessuaaridega saab muuta vannitoa olemust radikaalselt. Nii võib värviliste aksessuaaridega tuua tuppa kevade, metallsete detailidega aga jällegi luksuse.

LEIA SARNASED TOOTED:

Luksuslik, tööstuslik vannituba

Tööstuslikus stiilis vannituba võib olla väga luksuslik! Kasutades mustrite või kaunistustega bordüüre, lood plaatidega uudse õhkkonna.

LEIA SARNASED TOOTED:

Ühendatud vannituba

Hollywoodilik luksus: vannituba magamistoas. Miks mitte? Võib-olla ei pea igal pool uksed vahel olema? Vahel ka igati praktiline kui näiteks vannitoa nurgas ei ole akent, mis tooks ühtlasi valgust sisse ning õhutaks ruumi. Seinasisene renntrapp dušinurgas hoiab visuaali puhta ja modernse.

LEIA TOOTED:

Trendikad keraamilised plaadid

Vahel toob ruumi ellu ainult üks konkreetne sein või lausa detail. Siinpuhul on sellega trendikate kärjekujuliste plaatidega plaaditud sein.

LEIA TOOTED:

Naturaalse valgusega vannituba

Naturaalne valgus vannitoas teeb ruumi koheselt hubasemaks. Suurim probleem suurte akendega on aga tihtilugu, et möödakäijad ja naabrid näevad sisse. Siinne lahendus on aga vägagi kaval: ehita vannitoa poolele maja lähedale lisasein, mis ühtlasi on kaunis dekoratsioon, välidušš, varjab võõraste pilkude eest ning laseb nautraalsel valgusel vannituppa tulla.

LEIA TOOTED:

Photo: Ngoc Minh Ngo

Vaatega vannituba

Kui majaümbrus pakub ilusat vaadet, siis miks seda seintega peita! Pildil kaunis vannituba Aspenis. Eestis läheb sellise vaate leidmiseks ehk keeruliseks, aga pildilolevaid tooteid leiad Lintmani valikust küll

LEIA TOOTED:

Luksuslik master vannituba

Vannitoale lisab luksuslikkust marmoroptikaga plaadid, Pärsia vaip, kuldsete raamidega peeglid, kunst seinal ning mitmed väikesed detailid nagu taimed, valgustid ja küünlad.

LEIA SARNASED TOOTED:

Mustrilised plaadid

Julged mustrid mõõdukas koguses annavad interjöörile nii palju juurde. Erinevates toonides mustrilisi plaate võib julgelt paigaldada nii seina kui ka põrandale ja mitte ainult vannituppa!

LEIA TOOTED:

Väike vannituba

Peegeldavad seinad, kuldsed piirmed, kaunis marmor – väike vannituba võib olla nii luksuslik! Erinevate vormide ja materjalide kasutamine toob mängulisust ning peegeldavad pinnad lisavad visuaalselt ruumile suurust juurde.

LEIA TOOTED:

Elegantne vannituba

Elegantne, ruumikas, luksuslik – kas me mitte kõik ei sooviks vannituba, mis vastaks nendele kriteeriumitele? Siinne vannituba on kavalalt sektsioonideks jaotatud klaasseinade abil. Nii on piisavalt privaatsust ka suuremas vannitoas, mida samaaegselt saab kasutada mitu pereliiget. Klaasseinad aga jätavad ruumi kerguse ja õhulisuse.

LEIA TOOTED:

City Skyline

Mis oleks mõnusam kui kiirest linnaelust paus võtta ning soojas mullivees lõõgastuda? Samal ajal aga siiski suurlinna tulesid nautida. Kui parasjagu aga vanni tuju siiski pole, siis on klaasustega avar duši ala sama lõõgastav.

LEIA TOOTED:

Väike, hubaselt luksuslik vannituba

Ka väike vannituba võib olla luksuslik. Ning ka väiksema eelarvega on võimalik saavutada kaunis ja südantsoojendav vannituba. Juba ammu on saadaval marmorit immiteerivad põranda ja seinaplaadid, mis näevad välja kui päris, kuid maksavad ainult murdosa. Kombineeri külmad toonid maalähedaste ja puidu toonidega ning tulemuseks on hubaselt luksuslik vannituba!

LEIA TOOTED:

Iseloomuga vannituba

Näita oma iseloomu! Eriti efektselt mõjuvad vannitoad, kus väärikat mööblit komplimenteerib värvikas tapeet ja karakteriga sisustuselemendid.

Vaata sarnaseid tooteid meie e-poes ⇒

Marmorplaadid

Viimaste aastate trend on ka marmori tagasitulek vannitubadesse ning see ei ole lähiajal ka kuhugi kadumas. Marmorplaat on kõige lihtsam viis anda oma vannitoale peen ja luksuslik välimus. Erinevat värvi ja tüüpi marmorplaadid tekitavad ka erineva emotsiooni ja tunde. Nii sõltub plaadi valik Sinu enda soovist teostada kas artistlik ning väljapaistev vannitoa interjöör või täiuslik tasakaal praktilisuse ja luksusliku disaini vahel.

LEIA SARNASED TOOTED: