Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!
Ava kategooriad / filtrid

Dušinurga liist Floor Slope Front

Kuumakse al. 7.65 / 6 kuud

45.00 / tk

Kaldus dušinurga liist on element, mis muudab dušinurga plaatide paigaldamise lihtsamaks ja kiiremaks. Liistu paigaldamine välistab vajaduse tülikaks plaatide lõikamiseks ja paigaldamiseks, et saada sobiv kalle äravoolu suunas.

Dušinurga liist on äärmiselt dekoratiivne, sobides ka esteetiliselt sama värvi äravooluga (vt renntrappe meie e-poest). Selleks, et värv ja tekstuur omavahel ideaalselt sobiksid, tasub osta sama tootja liist ja renntrapp. Balneo bränd pakub kaldliistudele vastavat värvi renntrappe ja ka süvistatavaid vannitoariiuleid.

Liistusid on lihtne paigaldada ja puhtana hoida, mis teeb neist praktilise ja efektiivse lahenduse. Need on ideaalne lahendus inimestele, kes hindavad professionaalset lähenemist vannitoa viimistlusele.

Kaldus dušinurga liist – milleks see on?

  • Selle külgserv suunab vee äravoolu, mistõttu pole vaja põrandaplaatidest luua nn ümbrikut ja lõigata plaadid inetuteks kolmnurkadeks.
  • Lühendab plaatide paigaldamise aega, ilma et oleks vaja neid lõigata.
  • Kaitseb teravate servade eest ja takistab vee sattumist plaatide alla, suurendades sellega ohutust ja kasutusmugavust.
  • Lisab esteetilist viimistlust ja lisab elegantsi kogu interjöörile.

Eesmine seina liist (Floor Slope Front) on saadaval pikkuses 130 cm. Külgmised seina liistud (Floor Slope Righ ja Floor Slope Left) saadaval pikkuses 120 cm ning neljas värvitoonis: roostevaba teras, must, kuldne, vaskjas.
Toode on valmistatud kahjustus- ja korrosioonikindlast materjalist, roostevabast terasest AISI 304, mis tagab riba täiusliku välimuse paljudeks aastateks.

Mitu protsenti kallet tuleks liistu paigaldamiseks säilitada?
Vastavalt standarditele peaks puhta vee langus olema 1%. BALNEO® liist sunnib 1,5% kallet, mis on ideaalne lahendus seebiveele. See kalle on piisav, et tõhusalt juhtida vett dušinurgas äravoolutorusse, minimeerides vannitoa üleujutamise riski ja tagades kasutajate ohutuse.

Kuidas kontrollida, kas tegemist on vasaku või parema liistuga?
Vasaku ja parema liistu õigeks eristamiseks seiske näoga äravooluava poole. Liist laieneb äravoolu suunas.

  • Erinevad värvid: roostevaba teras, kuldne, vaskjas ja must
  • Materjal: AISI 304 roostevaba teras
  • Rakendus: Seina jaoks
  • Võimalik lõigata mõõtu
  • Pikkus: 130 cm
Tootekood: - Kategooriad: , ,

Lisainfo

Kaal 3 kg
Tarneaeg

14 päeva

Bränd

Sarnased tooted