Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!
Ava kategooriad / filtrid

Kivivann Schönberg Aura

Kuumakse al. 49.61 / 60 kuud

1,524.002,584.00 / tk

Schönbergi kivivanne saab nüüd tellida väljast RAL värvitoonis ning ka üleni RAL värvitoonis (seest ja väljast). Küsi personaalset pakkumist või külasta Lintmani salongi Tallinnas, Lauliku 2B!

RAL värvitoonis vanni pildid on tuletatud elektrooniliselt, tellides palume kindlasti kontrollida reaalselt trükitud RAL-värvitoonide lehvikut või külastada Lintmani salongi!

Kvaliteetne ning stiilne kivivann Aura on valmistatud komposiitkivimist. Voolujooneline kuju teeb vannis mõnulemise veelgi mugavamaks.

Komposiitkivist vann

Komposiitkivim on 21. sajandi vannitoa märksõna. Selle materjaliga töödeldud pinnad on ülihästi vormitavad, mis annab tootedisaineritele võimaluse astuda sammu veel kaugemale, saavutamaks täiuslikku tulemust. Erinevad kujud, kaldpinnad, materjali kvaliteet ja värvus – need on vaid mõned komposiitkivimi võimalustest!

Komposiitkivim on kestvuse ja mitmekesisuse poolest identne naturaalse kivimiga. Materjali koostis sisaldab 75% dolomiiti ja 25% erinevaid vaike. Kivivannid on erakordselt vastupidavad ning lihtsasti hooldatavad. Too 21. sajand oma vannituppa!

Schönberg

Schönberg on üks juhtivaid ning kiiremini arenevaid sanitaartehnika tootjaid ja edasimüüjaid Eestis. Schönbergi tooted on olnud Balti riikides saadaval alates 2005. aastast ning Skandinaavias alates 2008. aastast. Schönberg’i tooteportfelli kuuluvad erinevaid sanitaartehnika valdkonna tooted: massaaži- ja lihtvannid, kivivannid, dušikabiinid, valamud ning segistid.

Loe lisaks – “Kivivanni ja akrüülvanni erinevus”
Loe lisaks – “Kuidas puhastada kivivanni?”

  • Materjal: komposiitkivim
  • Äravool (metall)
  • Saadaval kolmes pikkuses
  • Äravoolu pop-up valge matt kate 69€
  • Väline ülevool tellimisel koos vanniga 100€ (illustreeriv foto tootegaleriis)
  • Garantii 7 aastat!
  • Saab tellida väljast RAL värvitoonis (seest valge) ning üleni RAL värvitoonis (seest ja väljast toonitud).

Allalaadimiseks 

Tootekood: - Kategooria:

Lisainfo

Kaal 31 kg
Toote mõõdud

Tarneaeg

1 päev kuni 10 nädalat. Küsi laoseisu!

Mahutavus

Kaal

Bränd

Sarnased tooted