Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!
Ava kategooriad / filtrid
-23%

Vann Vika

Kuumakse al. 24.76 / 60 kuud

799.00849.00 / tk

Eripakkumine alates 799 €! Vannid jõuavad Lintmani lattu Juuni 2023 esimeses pooles. Broneeri vann endale tasudes ettemaks 300 €, sest eripakkumises vanne tuleb piiratud koguses.

Eripakkumise broneerimiseks saatke päring meie emailile koos kontaktandmetega, kellele arve väljastada ning saadame ettemaksuarve. Broneering on kinnitatud kui makse on laekunud.

Soovin broneerida vanni 300€ eest

Schönberg Eleganz & Wasser seeriasse kuuluv disainvann, mis tänu oma materjalile on kerge ning sobilik igasse vannituppa. Vika on minimalistlik ent stiilne vann, mis muudab iga vannitoa elegantseks.

Selle ühtse akrüülkihiga “õmblusteta” vanni puhul on kasutatud puhast akrüül, mis ei oma tervisele kahjulikku mõju. Tavapärase 2.6 mm paksuse akrüüli puhul on selle vanni tootmisel kasutatud 5 mm paksust, mis tagab vanni kvaliteedi. Paksem akrüül muudab vanni tavapärasest väheke raskemaks, aga see-eest kindlustab selle pikaealisuse. Vanni tootmise juures on kasutatud ka puhtaid vaike, mis tugevdavad vanni kesta veelgi ning annab eelise teiste tootjate ees, kes kasutavad tööstuslikke vaike.

  • Akrüülseinad ja sisu
  • Akrüüli paksus: 5 mm
  • Sifoon
  • Ülevool
  • Reguleeritavad jalad

Allalaadimiseks 

Lisainfo

Kaal 31 kg
Kaal

,

Mahutavus

,

Bränd

Tarneaeg

Tellitav!

Sarnased tooted