Avatud: E-N: 9-17:00; R: 9-15:00
KVALITEETSED TOOTED, PERSONAALNE TEENINDUS, MÕISTLIKUD HINNAD, KIIRE TARNE!

Õdus ja mugav vannituba

Naturaalne materjalivalik ja stiilne disain loob ajatu elegantsi, mis õhkab õdusat mugavust. Tammspooniga vannitoamööbel on alati moes ning praktiline. Aktsenti lisavad kuldsed detailid.

LEIA SARNASED TOOTED: 

Väike ja värske vannituba

Kui soovid enda vannitoa sisekujundusel abi 3D visualiseerimisel, ruumi plaanimisel ja toodete valimisel, siis tule Lintmani sisekujunduskonsultatsioonile

Jah, soovin abi vannitoa sisekujundamisel!

Lihtne ja võluv vannituba

Kui soovid enda vannitoa sisekujundusel abi 3D visualiseerimisel, ruumi plaanimisel ja toodete valimisel, siis tule Lintmani sisekujunduskonsultatsioonile

Jah, soovin abi vannitoa sisekujundamisel!

Hele ja helge vannituba

Selles heledas 3D vannitoa visuaalis on kasutatud mitte ainult trendikaid plaate vaid lähenetud ka loominguliselt plaatimise viisidele. Kui soovid enda vannitoa sisekujundusel abi 3D visualiseerimisel, ruumi plaanimisel ja toodete valimisel, siis tule Lintmani sisekujunduskonsultatsioonile

Jah, soovin abi vannitoa sisekujundamisel!

Taimed vannitoas

Taimed vannitoas on lihtne viis tuua vannituppa hubasust juurde. Tihti on küll vannitoad vähese valgusega, mistõttu sobivat taime on keeruline leida. Siinne vannituba on aga valgusega üleküllatud, ning ideaalne ruum taimedega dekoreerimiseks.

LEIA SARNASED TOOTED:

Ergas malelaua muster

Malelaua muster on kogumas jällegi populaarsust, olenemata sellest, kas valite traditsioonilisema mustvalge paleti või loote erksate ja moodsate värvide liidu, võib malelaua muster lisada ruumile kauni graafilise lihvi.

LEIA SARNASED TOOTED:

Ajatu Maroko

Maroko stiil on ajatu stiil, mis aga hetkel kogub veelgi populaarsust. Siin vannitoas lisab iseloomu just julge, mustriline sein.

LEIA SARNASED TOOTED: 

Avar ja hubane köök

See valgusega ülevalatud köök on avar ja hubane. Maakodu hõngu toob iidne saviplaat terrakota, mida on kasutatud tuhandeid aastaid, on alati üks populaarsemaid ja püsivamaid plaatide trendide seas.  Tõelisele terrakota plaadile tekib aja jooksul paatina. Teisisõnu, mida rohkem te seda kasutate ja mida vanemaks see saab, seda parem ja iseloomukam see välja näeb. Oma ruumi kutsuva soojuse lisamiseks pange need plaadid köögist esikuni, garderoobi ja söögitoani.

LEIA SARNASED TOOTED:

Minimalistlikult kaasaegne vannituba

Minimalistlikku ja kaasaegset vannituba kujundades valige neutraalne värvipalett, kuid hoidke asjad põnevad ja vaheldusrikkad kasutades erinevaid tekstuure, materjale ning tasapindasid.

LEIA SARNASED TOOTED:

 

Pilt: Ishka Designs

Vann on vannitoa staar

Lihtne kuid luksuslik vannituba, kus ruumi staariks on vann, mis on oskuslikult paigutatud suure akna alla koos romantiliste kardinatega, mis lisavad just vajaliku kraadi privaatsust. Madalal rippuv ripp-lamp lisab ka just parasjagu võlu, kuid ei varjuta ruumi tõelist staari – vanni.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: Shannon McGrath

Roosa vannituba

See vannituba on ideaalne näide, kuidas mängida ühe värvitooni eri nüanssidega. Roosad metrooplaadid seinal ja põranda lehetaoline motiiv toovad energiat, samas kui lavendlikarva sein rahustab. Messingust tööstuslikus stiilis valgustid lisavad muidu romantilisele vannitoale sobivat kontrasti.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: Eric Piasecki

Värskendav vannituba

Alates mündirohelistest seinaplaatidest kuni nende pinnapealsete valamuteni, mis on trendikalt matid – sellesse vannituppa on üsna raske mitte armuda. Art Decost inspireeritud põrandaplaadid loovad täiusliku aluse värskendavale vannitoale.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: 2LG studio

Kodune SPA

SPAdest inspireeritud vannituba, kust vedeleks hea meelega päev otsa. Naturaalsed materjalid ja skandinaavialik värvipalett.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: William Abranowicz

Unikaalne Statement vannituba

Maksimalistlikus stiilis interjöörid on täis esemeid ja detaile, mis on aastate jooksul kogutud või reisidelt kaasa toodud. Selles vannitoas on edukalt esitletud näitek isikupärane maal ning omalaadne valgusti valamu kohale. Sellistes interjöörides ei üllata muidugi ka dekoratiivsetes kuldsetes raamides peeglid.

LEIA SARNASED TOOTED:

Julge vannituba

Erinevat mustrid, värvid ja struktuurid loovad selle isikupärase ning julge vannitoa maksimalistlikus stiilis. Vali julged värvid, kasuta kontraste nii värvide kui ka mustrite ja materjalide osas. Et siiski aga sellest külluses ja rohkuses tasakaal säilitada, leia üks kujunduses ühine joon – siinpuhul on selleks valge sanitaartehnika.

LEIA SARNASED TOOTED:

Rikkalikud ja intensiivsed värvid

Maksimalism on intrigeeriv trend ja seda just peamiselt värvide osas. Intensiivne värvipalett on kindlasti esikohal. Interjöörides mängivad pearolli sageli sellised värvid nagu smaragd, tumesinine, violetne, safiir, must või fuksia. Mõned inimesed otsustavad nende värvide mõju leevendada heleda mööbli ja aksessuaaridega. Teised tõstavad neid aga just veelgi esile, lisades värvilist mööblit.

LEIA SARNASED TOOTED:

Kuldsed aktsendid

Kuldsed aktsendid lisavad interjöörile glamuursust. Troopiliste hõngudega ruumi kaunistades võite panustada puuviljakujulistele kullatud kaunistustele, kuldsetele lambipõhjadele, dekoratiivsetele peegliraamidele ja uhketele, sädelevatele segistitele.

LEIA SARNASED TOOTED:

Laimiroheline vannituba

Kuigi vannitoad on tavaliselt väikesed, saad siiski muuta selle julgeks ja tõeliselt ainulaadseks. Vali julge värviskeem või sega omavahel erinevad värvid, mis isiklikult meeldivad. Siinses vannitoas on värvivalik maksimalismi stiili jaoks isegi natuke tagasihoidlik. Kasutatud on silmapaistvat tapeeti ning julge valik on kindlasti laimiroheline vann. Lintmani tootevalikust on ka täiesti võimalik tellida RAL värvikoodidega vanne – vali oma lemmik värv ning Lintman täidab soovi. Küsi täpsemalt klienditeenindajalt

LEIA SARNSED TOOTED:

Päikseline väike vannituba

Rõõmsameelsed aktsiendivärvid toovad ruumi helguse ja päikese.

LEIA SARNASED TOOTED:

Väike vintage vannituba

See väike, vintage stiilis vannituba viib justkui teise ajastusse. Harmooniliselt valitud plaadid ning ideaalselt sobitatud detailid täiustavad kogupilti.

LEIA SARNASED TOOTED:

Hele, lihtne vannituba

Sirged jooned, lihtsad siluettid, puhtad värvid ning trendikad lahendused.

LEIA SARNASED TOOTED:

Köögi tagasein

Moderne köögi tagasein valge metrooplaadiga plaaditud kaunis geomeetrilises mustris. Mustad vuugivahed on sobitatud musta sanitaartehnikaga ning mööbli detailidega.

LEIA SARNASED TOOTED:

LOE KA: erinevad plaatimise viisid metrooplaatidele

Japandi stiilis vannituba

Üks populaarsemaid sisustustrende on armastus naturaalsete vormide ja orgaaniliste materjalide vastu. Uus aasta toob vannitubadesse Jaapani ja Skandinaavia interjööri hübriidi. Japandi on mõjutatud Jaapani iidsest wasbi-sabi esteetikast, mis hindab ilu selle ebatäiuslikkuses ja püsimatuses, ja põhjamaise sisekujunduse mugavusest ja hubasusest. Koos moodustavad nad uhke ent lihtsustatud interjööri stiili, mida siin ka näha.

LEIA SARNASED TOOTED:

Trendikas vannituba

Inspireeritud kõige uuematest trendivoogudest demonstreerib siinne vannituba julget värvikasutust ning nooruslikkust ja jätkusuutlikkust. Terrazzo stiilis põrandaplaadid on visuaalselt atraktiivsed ja mitmekülgsed, kuid tähelepanu püüavad siiski juba pikemat aega oma trendihooaega jätkavad metrooplaadid smaragd-rohelises toonis. Looduslikku ja positiivset vibe‘i toetab siin lisaks ka puidust vannitoakapp ning luksuslikust toovad kuldsed aksessuaarid.

LEIA SARNASED TOOTED:

Kaasaegselt luksuslik master vannituba

Kaasaegselt luksuslik vannituba ei ole üleküllastatud kulla ja karraga, kuivõrd on lisatud luksuslikke aktsiente ning kasutatud kvaliteetseid materjale. Efektne marmorsein on siinse vannitoa fookuses. Tumedad kontrastid ja heledad toonid seob omavahel ideaalselt must-valge mustriline keraamiline põrandaplaan. Marmorseina luksuslikkust rõhutab omakorda kuldne dušisegisti.

LEIA SARNASED TOOTED:

Soe, Skandinaavia stiilis köök

Endiselt on populaarsed puitu meenutavad keraamilised plaadid.  Naturaalse puidu probleem seisneb selles, et see nõuab palju hooldust ning kipub niiskusega mängima, seetõttu on puiduefektiga keraamilised plaadid ideaalne alternatiiv looduslikule puidule. Puidu visuaalne soojus klassikalise keraamilise plaadi vastupidavusega.

LEIA SARNASED TOOTED:

Luksuslik köök

Köögitagasein kaunistatud kauni marmorplaadiga ning sobiva marmorist tasapinnaga.

LEIA SARNASED TOOTED:

Silmapüüdev väikese WC disainlahendus

Leia sarnased tooted:

Sügisene vannituba

Marokko stiilis seinaplaadid loovad stiilse efekt-seina väikeses ning kitsas vannitoas.

Leia sarnased tooted:

Pilt: Pinterest

Trendikas vannituba

Trendikas vannituba puitimitatsioon keraamiliste plaatidega toob ruumi soojust ja hubasust. Palju tähelepanu on pööratud detailidele, et luua omapärane ning originaalne vannituba. Klaasist dušiseinad lisavad muidu kitsale ruumile avarust ning poti kohal olev seinanišš on nii praktiline kui ka ilus.

LEIA SARNASED TOOTED:

Ruumikas söögituba ja köök 2in1

Suured, heledad plaadid teevad ruumi kergeks, avaraks ja õhuliseks. Lisaks sellele on põrandat ka lihtne hooldada ning puhastada.

Leia sarnased tooted:

Lõunamaine ja rõõmsameelne

Portugalist inspireeritud mustrid ja plaadid lisavad rõõmsameelsust, marmorplaadid ja kuldsed detailid luksust.

Leia sarnased tooted:

Kaasaegne duširuum

Skandinaavialiku disainiga kaasaegna duširuum, mis on rahulikes ja tasakaalustatud värvitoonides. Mugav, kvaliteetne ning ilus.

Leia sarnased tooted:

Skandinaavia stiilis vannituba

Skandinaavia sisekujunduse juhtpõhimõtted on lihtsus ja funktsionaalsus. Ruumid on täis valgust, õhulisust, rahulikkust ja loodusega ühtsustunnet.

LEIA SARNASED TOOTED:

Naturaalne vannituba

Naturaalne on moes! Ja sellega on paljud kaasaegsed vannitoad hakanud kasutama vannitoa nautraalsemat kujundust. See disain on täielikult inspireeritud looduslikest elementidest ja materialidest nagu keraamika, puit ja tekstuuriga kivi

LEIA SARNASED TOOTED:

Vannituba minimalistlikus stiilis

Värve minimalistlikust interjöörist palju ei leia – reeglina on kasutuses palju valget ning selle variatsioone – elevandiluu valge, päljas valge, hallikasvalge, helehall jne. Valge juurde tuuakse vahel naturaalset puitu ning musti või kuldseid aktsente.

LEIA SARNASED TOOTED:

Minimastlik vannituba

Selged ja konkreetsed jooned, funktsionaalsed lahendused ja palju tühja pinda — teisisõnu ruum, kus miski ei riiva pilku iseloomustab minimalistlikku interjööri kõige paremini.

LEIA SARNASED TOOTED:

Vahemere vannituba

Vahemere stiilis vannitubades tihtipeale puudub vannitubadest traditsiooniline mööbel, vaid eelistatakse nn sisseehitatud elemente, mis moodustavad ühtse terviku. Kui viimane variant ei ole võimalik, siis eelistada puidust ning heledates toonides mööblit. Vahemere stiilis vannitubade keskpunktiks on kindlasti suursugune vann, kus pikalt lõõgastuda ja enesele aega võtta.

LEIA SARNASED TOOTED:

Vahemere vannituba

Vahemere stiili iseloomustab minimalism, helgus ning hubasus.
Tihti leiab nendest interjööridest võluvaid plaadimustreid, mis on inspireeritud vahemeremaade tänavatest. Eelistatakse naturaalseid materjale nagu puit, klaas, rotang, linane ning džuut ehk jute. Seinu katab tihtipeale lubivärv mille eeliseks on looduslikud koostisosad ja kaunis maaliline tulemus.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilkupüüdev vannituba

Miks leppida vaid ühe plaatimismustriga kui võid kasutada korraga lausa kahte? Siinses kaasaegses vannitoas on kasutatud sama plaati kahes mustris: sirgjooneline metroo ja pilkupüüdev ševron. Viimistletud on see suurepärane idee rohetaimega duširuumis ning kuldsete segistitega.

LEIA SARNASED TOOTED:

Disain: Zoe Feldman
Pilt: Stacy Zarin Goldberg

Sobitatud tonaalsused

Selles kollakarva vannitoas on sobitatud eesruumi seina värv dušinurga plaatide värviga. Tonaalsusesse sobivad suurepäraselt juurde looduskivi plaadid, mis ühtlasi loovad terviku lae rustikaalse välimuse ning maakodu stiilis valamukapiga.

LEIA SARNASED TOOTED:

Disain: Interior Design by Kristina Crestin Design; Architecture by Olson + Lewis
Pilt: Jamie Salomon

Mosaiikplaadid vannitoas

Color-block põhimõttel paigaldatud mosaiikplaadid mõjuvad peenelt ja huvitavalt.

LEIA SARNASED TOOTED:

Disain: Brett Design
Pilt: Eric Piasecki

Kaunid põranda mustrid

Julged põrandalahendused ei ole kindlasti midagi tagasihoidlikule tüübile, aga on kindlasti riski väärt neile, kes julgevad ekperimenteerida.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: Jonn Coolidge
Disain: Brown Design Group

70ndate stiilis vannituba

Metrooplaadid on tänuväärsed nii praktilisuse kui ka kujunduse poolelt. Võimalusi, kuidas metrooplaate kujunduslikult kasutada on kalasabast kuni telliskivi seinani mitmeid. Siinne värvivalik ning plaatide paigaldamise muster toob vannituppa 70-ndate vibe.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: Karyn Millet Photography
Disain: Tim Barber Ltd

Mustriga põrandaplaadid

Selle rahuliku vannitoa toovad esile sinaka varjundiga mustrilised põrandaplaadid ning annavad ruumile SPA sarnase atmosfääri.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: Aliyssa Rosenheck
Disain: Kathie Hackworth

Puhas, laimi roheline vannituba

Loo oma duširuumi statement sein roheliste metrooplaatidega.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: Jamie Salomon
Disain: Kristina Crestin

Luksuslik – Mosiikplaadid

Selle luksusliku vannitoa läikivad pruunid mosaiikplaadid imiteerivad puitu, säilitades samal ajal plaatide läikivad omadused.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: inspired interiors

Väike, eklusiivne vannituba

Kes oleks osanud arvata, et selline väike vannituba võib nii eksklusiivne välja näha (mõõdud 4×1,7m). Eraldiseisev vann on koos dushiga ruumi otsas ning eraldatud klaasseinaga. Kasutatud on trendikaid hexagoni ja metrooplaate ning hubasuse jaoks puitimitatsiooniga plaate.

LEIA SARNASED TOOTED:

Istepink duširuumis

Kui duširuumi kasutavad erinevates vanustes isikud, on mõislik sobivusel paigutada istepink.

LEIA SARNASED TOOTED:

Elegantne duširuum vanniga

Pesemisala on siinses vannitoas elegantselt esiletoodud – nii värvide kui ka ruumilisuse poolest.

LEIA SARNASED TOOTED:

Vannituba naturaalse valgusega

Praktiline nipp on eraldada vannitoas dušinurk ning vann pooliku seinaga. Siin on ruum ohtra päevavalgusega, mis teeb ruumi koheselt ka hubasemaks. Erikujuline vann tuub ruumi isikupärasust.

LEIA SARNASED TOOTED:

Luksuslik vannituba ja duširuum

Elegantne toonide ja materjalide kombinatsioon tõstab selle sauna/duširuumi esile ning muudab luksuslikuks.

LEIA SARNASED TOOTED:

Moderne saun ja duširuum

Moderne ja ruumikas saun ning duširuum on kaunis kombinatsioon naturaalsetest materjalidest ning nende imitatsioonidest.

LEIA SARNASED TOOTED

Stiilipuhas dusinurk

Stiilne, skandinaavialik dušinurk kontrastsete mustade joontega. Betoonvalamu lisab omapära ning rustikaalsust.

LEIA TOOTED:

Vintage detailidega vannituba

Moderne vannituba vintage detailidega sobib ideaalselt õdusasse maakodusse. Tumedad puitimitatsiooniga põrandaplaadid toovad ruumi lisaks soojust ja hubasust.

LEIA SARNASED TOOTED:

Moderne vahemere köök

Ideaalne harmoonia tumeda köögimööbli ning beezide portselanplaatide vahel.

LEIA SARNASED TOOTED

Modernne vannituba

Modernne vannituba lihtsate ja selgete joontega ning kerge tööstusliku alatooniga. Seinanišid on väga populaarsed ja praktilised ning on leidnud ka siinses vannitoas endale koha.

LEIA SARNASED TOOTED:

Disaini vannituba

Soovid modernset vannituba? Kasuta trendikaid metrooplaate, klaasist seinu, et visuaalselt ruum suuremaks teha ning pilkupüüdvat eset. Siinpuhul on selleks pilgupüüdjaks hõbedane vaskvann. Muidu monokroomsesse vannituppa toob soojust ja värvi juurde lillekimbuke, mis on kavalalt paigutatud seinaniši. Sellist niši saab aga ka hästi ära kasutada erinevate valgustuste jaoks ning kui oled rohkem praktiline isik, siis on sinna hea paigutada pesemistarbeid.

LEIA SARNASED TOOTED:

Babyblue vannituba värvilise vanniga

Sisekujunduses on tähtsad detailid, et lõpptulemus kaunis ja omapärane oleks. Siin on loodud omapärane lahendus, kus tähelepanu keskpunktiks on Babyblue vann

Pilt: Maison Valentina

LEIA SARNASED TOOTED:

Saun vannitoas

Ka väikesesse vannituppa saab oskuslikul kujundamisel mahutada ära koduse saunalava!

LEIA SARNASED TOOTED:

Soojades toonides vannituba

Soojades toonides puhas ja selgete joontega vannituba. Sisseehitatud nišid koos valgustusega lisavad eripära ning muudavad ruumi visuaalselt veelgi suuremaks. Samas on need ka käepärased kohad, kuhu asetada pesemisvahendid.

LEIA SARNASED TOOTED:

Luksuslik vannituba

Kasuta oskuslikult oma vannitoa nurk ära ning aseta sinna nurgvann massazi funktsiooniga. Veelgi lõõgastavama atmosfääri saavutamiseks dekoreeri ruum taimedega. Loe siit millised taimed sobivad vannituppa. Soojad toonid ja materjalid (nt puit) tekitavad samuti smugavamat miljööd sinu massazivannis käigule.

LEIA SARNASED TOOTED:

Skandinaavialikult romantiline vannituba

See Skandinaavialikult romantiline vannituba on nagu unistus. Kaunid marmor imitatsiooniga keraamilised plaadid toovad luksuslikku hõngu ning suured aknad toovad ruumi päevavalgust, mis lisab ruumile hubasust. Tagasihoidlik ja puhas varvigamma ei lase silmadel väsida. Lisaks stiilipuhtale lahendusele on see ka väga praktiline vannitoa sisekujundus: kasutades ära vannitoa olemasolevat nurka, on paigutatud nurgavann, mis on suurem ja mugavam ning kasutab asjalikult ära olemasoleva ruumi.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: www.chairish.com

Minibassein väliterrassil

Kui majal on avaram väliterass, siis tasub kindlasti mõelda lisaks välisöögilauale ning grillimise tarbetele sinna lisada ka üks lõõgastav minibassein, mis sobib ka põhjamaisesse kliimasse. Kuumadel suvepäevadel võib see olla ka jahutuse eest ning jahedatel kuudel loomulikult soojaks lihaste lõdvestuseks.

VAATA MEIE MINIBASSEINIDE VALIKUT:

Skandinaavialik vannituba

Tagasihoidlik ja stiilne: Skandinaavialiku stiiliga ei pane kunagi mööda. Stiilipuhtad selged jooned ja heledad ning tagasihoidlikud värvid iseloomutavad seda stiili.

LEIA SARNASED TOOTED:

 

Retro stiilis vannituba

Rõõmsameelne, retro stiilis vannituba! Sellisse vannituppa toob elu ja elamise otseloomulikult aprikoosikarva vann. Maitsekas värvide, materjalide ning kunsti kooslus teeb sellest vannitoast hubase ning meeldiva koha, kus lõõgastuda ning pingetest vabaneda.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: Siren Betty design

Minimalistliku vannituba

Puhta joonega, minimalistik vannituba. Klaasist dušiseinad lisavad kergust ning nurgeline vann hoiab ühte joont üldise disainiga, kus mängivad erilist rolli just erinevad ruudu ja ristküliku kujulised elemendid ja süvistused.

LEIA SARNASED TOOTED:

Moderne, isikupärane vannituba

Miks mitte sobitada vanni värv vannitoamööbli ja/või aksessuaaride värvidega? See toob kindlasti vannituppa isikupära ja modernsust!

LEIA SARNASED TOOTED

Tagahoovi romantika minibasseinis

Minibasseinid ei ole kindlasti mitte ainult Vahemere kliimasse sobilikud. Mitmed tootjad valmistavad just ka jahedamasse ning vahetuvasse kliimasse sobilikke massazivanne, mis on vastupidavad ning suurepärase hinna-kvaliteedi suhtega. Nii võibki ka Sinu tagahoov näha välja just nii lõõgastav ja romantiline. Sobib õdusaks pereõhtuks või väiksemaks kogumiseks ja tähtistamiseks sõpradega.

Westerbergs Minibasseinid:

Värviline vannituba

Lihtsa disainiga vannitoa teeb ainuladseks ja modernistlikuks värviline vann ja silmapaistva tooniga seinad. Lintmani valikus on kõik Schönbergi kivivannid saadaval rohkem kui 180 erinevas värvitoonis!

LEIA SARNASED TOOTED:

Väike, hubane vannituba: Malluka vannituba

Ka väike vannituba võib olla maja või korteri uhkuseks. Õige plaadi- ja värvivalik on seejuures väga tähtis. Heledamad toonid teevad ruumi visuaalselt suuremaks. Paigaldadades suuremamõõtmelised plaadid, tekitad vähem vuugivahesid, mis omakorda jätab ühtlustatuma mulje. Kui soovid ruumi visuaalselt laiemaks teha, paiguta plaadid horisontaalselt.

Suure erinevuse lõpptulemuses toob omakorda sisse vannitoa valgustus: loo illusioon suuremast vannitoast valgustatud peegliga või valgustatud seinasüvenduste või laekarniisiga.

LEIA TOOTED:

Ruumikas vannituba

Kasuta erinevaid mustreid, erinevate materjalide immitatsioone ja värve, et luua omapärane ja kaunis vannituba.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: 1001kitap

Modernne vannituba

Kaunid messingust detailid ja trendikad pehmed värvid teevad siinsest lihtsa disainiga vannitoast luksusliku SPA.

LEIA SARNASED TOOTED:

Luksuslik mosaiikplaadist vannitoasein

Lihtsa joonega vannitoa teeb eriliseks kaunis mosaiikplaadist effektsein. Loomulikult annab asjale jumet juurde suur aken ja sellest avanev vaatepilt.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: Björn Wallander

Sinine köök

Julged toonid köögis? Miks mitte! Too kontrasti säravate ja rõõmsate värvidega!

LEIA SARNASED TOOTED:

Skandinaaviast inspireeritud

Skandinaaviast inspireeritud avatud walk-in dušš koos sisseehitatud istmega ja mugava vanniga. Väikesed ruudukujulised plaadid tekstiili immitatsiooniga on paigutatud seinale nii, et moodustavad trepikujulise mustri. Et ülspilti rahulikumana hoida, on põrandale valitud suur plaat.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: Haris Kenjar

Praktiline valamukapp

Mugav ja praktiline valamukapp trendika kontrastiga. Messingust detailid on trendikad, silmapaistvad ning lisavad elegantsust.

LEIA SARNASED TOOTED:

Boheemlaslik köök

Boheemlaslikku hõngu lisavad siia kööki helehallid seinaplaadid ja puidust detailid.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt: Chipper Hatter; Brittany Cost | Dering hall

Rohkete aksessuaaridega vannituba

Küünlad, taimed, pehmemööbel ja muud nipsajakesed ei ole vannitoas kohustuslikud elemendid ja need ei pruugi isegi vannituba muuta funktsionaalsemaks. Ent küünalde, taimed, piltide, vaaside jne toomidega vannituppa muudate selle hubasemaks ning kodusemaks.

LEIA SARNASED TOOTED:

Skandinaavialik vannituba

Põhjamaine, puhas ja hele ei lähe kunagi moest!

LEIA TOOTED EPOEST:

Monokroomne vannituba

Must-valge kombinatsioonid on 2020. aastal eriti trendikad. Julgematel soovitame kombineerida keraamilisi plaate must-valgete mustritega. Kuid disainiga samatähtis, kui isegi mitte tähtsam on vannitoa praktiline sisustus. Rätikuredel või rätikukuivati on väga praktiline, ent üllataval kombel mitte igas vannitoas tavapärane.

LEIA SARNASED TOOTED:

Bordüürid on tagasi

Kuna poole seina plaatimine on väga populaarne hakatakse kahe erineva viimistluse vahele paigaldama bordüüre ja liistusid. Eriti popid on reljeefsed bordüürid ja paksemad liistud, mis ulatuvad seina tasapinnast veidi kaugemale, moodustades kahe viimistluse vahele nn pisikese tasapinna, millele saab sisekujundusdetailidena lisada pildiraame või miniatuurseid lillevaase.

LEIA SARNASED TOOTED:

Poolikult plaaditud sein

Juba möödunud aastal väga trendikaks saanud osalise/poole seina plaatimine ja värvimine jätkab oma populaarsust ka sellel aastal. Poole seina plaatimine eeldab siis eriti niiskuskindlat värvi plaadivabale poolele. Sellises stiilis plaatimine loob vannituppa mõnusad kihid ja tasandid muutes üldist pilti oluliselt põnevamaks ja mängulisemaks.

LEIA SARNASED TOOTED:

Värske, maakodu köök

Mustrid ja kontrastid on trenditeadlike valik. Kombineeri näiteks köögis mustrilised põrandaplaadid ühevärviliste seinaplaatidega. Tulemuseks on värske ja moodne lahendus

LEIA SARNASED TOOTED:

Pilt – homecnb.com

Simplistlik vannituba

Minimalistlik kuid mugav ja soe vannituba. Et vanniskäiku privaatsemaks muuta, tee seina vanni jaoks süvend. Industriaalsema stiili saavutamiseks jäta julgelt torud lahtiseks ja katmata. Too ruumi erinevaid materjale (või näiliselt erinevaid materjale), et ruum omapärasemaks teha. Puit toob alati ruumi pehmust ja soojust juurde, kuid vannitoas ei ole puit just kõige parem valik, kuna võtab kergesti niiskust sisse. Seepärast on vannitoas parim lahendust puitparketti meenutav plaat.

LEIA SARNASED TOOTED MEIE EPOEST:

Hexagon plaadid köögi seinal

Elusta oma köögi sein eripärase plaadi lahendusega – hexagon plaadid annavad kauni ja omapärast välimuse, mis meenutavad meekärge.

LEIA SARNASED TOOTED MEIE EPOEST:

Pilt: Etsy

Kombineeritud köögi põranda lahendus

Vaieldamatult on köögis parim põrandakate keraamiline plaat, just tänu selle vastupidavusele ning puhastamise kergusele. Kui aga köök on ühendatud söögi- ja/või elutoaga, siis ei taha alati tervet ruumi ühte moodi plaatida. Kaunis ja praktiline lahendus on seejuures osaline plaatimine köögi piirkonnas ning elutoa poole peal katta pind puiduga. Selline kombinatsioon ei ole aga alati teostamise poole pealt kõige lihtsam. Siis on lahenduseks ka puitparketti meenutavad keraamilised plaadid, millega saavutatad ka puhastamise lihtsuse elutoa poole peal.

LEIA SARNASED TOOTED MEIE EPOEST:

Too köök ellu kalasaba mustriga

Elegantsed subway stiilis metroo plaadid annavad köögile uue jume ning jätavad modernsema lõpptulemuse. Paigutades plaadid kalasaba mustrisse tood köögiseina ellu.

LEIA SARNASED TOOTED MEIE EPOEST:

Pilt: Toppstiles

Kontrastsed mustrid ja materjalid

Omapärane lahendus köögis peitub julguses – erinevad mustrid, erinevad materjalid ja plaatide kujud garanteerivad erilise lahenduse. Metrooplaate on erinevaid – matte ja tasapinnalisi ning loomulikult originaalsed subway stiilis plaadid, mis on kumera äärega ning läikivad. Kalasaba mustrisse paigutatuna saavutad modernse ja kauni tulemuse.

LEIA SARNASED TOOTED MEIE EPOEST:

Luksuslikud eluruumid

Põrandaplaadid on vastupidavad kriimustustele, niiskusele ja kerged puhastada. Marmorja välimusega põrandaplaat annab lisaks juurde veel ka juba antiiksest ajast tuntud luksust.

LEIA SARNASED TOOTED MEIE EPOEST:

Pilt: Whytile

Põrandaplaadid elutoas

Elutuba on tihti suure läbikäidavusega ruum. Pikaajalise ja vastupidava põranda saad sellisel puhul plaatides. Ühtlasi saavutad sellega ka skandinaavialikuma ja minimalistlikuma tulemuse.

LEIA SARNASED TOOTED MEIE EPOEST:

Pilt: Pinterest

Silmatorkav vannitoaplaat

Üks unikaalne muster võib vannitoast teha su kõige lemmikuma ruumi majas! Vahel töötab kõige paremini erinevate plaatide segamine, vahel piisab vaid ühest nö “statement piecest“. See puiduimmitatsiooniga keraamiline plaat on kindlapeale tähelepanupüüdja.

LEIA SARNASED TOOTED MEIE EPOEST:

 

Pastelsetes toonides vannituba

Pastelselt värviline! Kelle jaoks must-valged ja skandinaavialikud vannitoad on liiga igavad ning karjuvalt tugevate toonidega siiski eksperimenteerida ei soovi, siis on pastelsed lahendused hea alternatiiv. Trendikas värvikooslus roosa-roheline on jätkuvalt “IN”. Kontrastiks too sisse tumedamat värvi detailid.

LEIA SARNASED TOOTED:

Hubane tualettruum

Erinevate materjalide ja mustrite segamisel saavutad kauni ja omapärase lahenduse. Tasakaalustatud tulemuse jaoks vali maksimaalselt 1-2 erinevat mustrit ning neutraliseeri need looduslike toonide ja materjalidega.

LEIA SARNASED TOOTED:

Nutikalt planeeritud väike vannituba

Väike vannituba vajab nutikaid lahendusi. Näiteks jätab visuaalselt parema mulje seinapott, mistõttu on rohkem nähtavat põrandapinda. Dushinurga ning WC poti saab omakorda seinaga eraldada, kasutades nii maksimaalselt pinda ära. Väikeses ruumis näeb visuaalselt parem välja klaasuksega dushinurk, või kui sobib siis täiesti ilma ukse/klaasita, mis omakorda visuaalselt suurendab pisukest ruumi.

LEIA SARNASED TOOTED:

 

Valgustus väikeses vannitoas

Valgustus on oluline element, mis võib väikese vannitoa visuaalselt suuremaks teha. Üldjuhul soovitatakse küll väikestesse ruumidesse heledaid värve, mis annavad ruumikust juurde. Kuid siin on ka väike, ent tume dushinurk väga edukalt silmapaistva valgustusega lahendatud.

LEIA SARNASED TOOTED:

Külmades toonides, elegantne vannituba

Kui vannitoa jaoks on olemas suurem ruum, siis on võimalik sellega ka rohkem mängida. Võimalusel paiguta eraldi tualettlaud, sobivate riiulite ja sahtlitega, kuhu kõik hügieeni ja tualett-tooted ilusti ära mahuvad. Kui kasutada külme toone, siis hubasust saab juurde tuua taimede ning tekstiilidega.

LEIA SARNASED TOOTED:

Väike vannituba

Väikese vannitoa sisustamine võib olla väga väljakutsuv. Selleks, et kitsukesse ruumi kõik vajalik ära mahutada, võta appi sisseehitatud riiulid ja kapid.

LEIA SARNASED TOOTED:

Hubane, pehmetes toonides vannituba

Ideaalne vannituba on oaas lõõgastumiseks. Kõige parem valgus on alati naturaalne valgus õuest, kui see võimalus on. Maast laeni akende puhul annavad romantilisust ja kindlasti ka privaatsust juurde kardinad. Too ruumi taimi, sobivad ka igihaljad oksad, natuke mustreid ja värve ning oledki saavutanud romanilise vannitoa oaasi.

LEIA SARNASED TOOTED:

Pastelsetes toonides vannituba

Taimed ja looduslikud materjalid toovad vannituppa hubasust ja mugavust.

LEIA SARNASED TOOTED: